ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

אתם חייבים שיקום נזקי מים בדחיפות

שיקום נזקי מיםבית לא צריך להיות רטוב. נזקי מים בבית הם צרה גדולה מאוד והסיבה להגשתם של המון תביעות ביטוח. לפעמים גם הפיצוי לא עוזר במיוחד אם גם אחרי שיקום נזקי מים, נותרתם עם שטיחים או חפצים שנרטבו וניזוקו. לפעמים מדובר בפריטים סנטימנטליים שאיש לא יחזיר לכם את הערך שלהם באמת.

נזקי מים עלולים לקרות בכל בית או דירה. רוב הבתים במדינת ישראל הם בתים ישנים, לכן סביר להניח כי השימוש בצינורות בתהליך הבנייה היה של צינורות נחושת או ברזל כפי היו אז. (היום יש צינורות אינסטלציה מפלסטיק עמיד). צינורות ברזל אלה מעלים קורוזיה או חלודה עם השנים וזה עלול לגרום להם נזק. כאשר הם יינזקו, הבית שלכם יינזק, אתם עלולים לסבול מנזקי מים בקירות או ברצפה ולכן זה מחייב הזמנת חברה שמבצעת שיקום של נזקי מים.

שיקום נזקי מים בגלל מרתף מוצף וקירות רטובים

זה יכול להיות המרתף בבניין שפתאום מוצף במים, אלה יכולים להיות קירות רטובים שנרטבו כתוצאה מפיצוץ של צינור ליד המרתף והם עולים למעלה דרך המערכת הקפילארית (מערכת צינורות המים של הבניין) ומשאירים נזק על הקירות. זה יכול להיות פיצוץ של צנרת באמבטיה של אחד הדיירים והמים האלה מחלחלים לתקרה של השכנים ומהם הלאה. רצפה רטובה למשל היא תוצאה של פיצוץ או סדק בצינורות שמתחתיה שהם צינורות מי הביוב ומי הדלוחין. מי גשמים עלולים לחלחל דרך מרזב סתום להציף את הגג שיש בו סדקים או איזה שבר קטן ולא צריך יותר מזה כדי להגיע עם המים למעטפת של הבניין וממנה לקירות של הדיירים. במקרה של רטיבות כלשהי בכל מקום בבית, יש להזמין חברה שיש לה ציוד ייעודי שמבצעת שיקום נזקי מים הכי מהר והכי איכותי.

גשם הוא דבר מבורך אבל מה קורה כאשר הוא חודר דרך  מעטפת הקירות החיצוניים של הבניין באמצעות הצינורות והמערכת הקפילרית של הבניין, וכך נוצרת רטיבות קפילארית. אחד הסימנים לכך זה גושי מלח על הקירות, וזה קורה כי אחרי שהמים מתאדים נותר המלח והוא סופח עוד לחות ואין לזה סוף. חלחול של מי גשמים עלול לקרות גם בגלל טיח לא איכותי שאיננו עמיד בפני מים שהקירות טוייחו בו. מי גשמים גם עלולים לחדור דרך הרווח שנוצר מסביב לבניין עם התפוררות של טיח, ולהגיע משם למרתף הבית או למקלט ועוד. מי גשמים יכולים גם לחדור  דרך המעטפת החיצונית של הקירות, התקרה או הגג.

התופעה של עיבוי נזקי מים אופיינית לחדרי אמבטיה בהם יש שימוש נרחב במים חמים אשר מותירים אדים על הקירות שמשמעם רטיבות. אם לא טורחים לאוורר את חדרי האמבטיה או את המטבחים, גם בהם יש עיבוי של מים, המים הללו מחלחלים אל הקירות ונספגים בהם. לכן חשוב מאוד שבכל מקום לח בבית, יהיה פתח אוורור או אמצעי אוורור כדי למנוע נזקי מים בקירות ולאחר מכן יש צורך להזמין חברה שמבצעת שיקום באמבטיה או במטבח.

רצפה רטובה

אחת התופעות הידועות של נזקי מים, היא הצפה מתחת לרצפה. זה עלול לקרות משום שמתחת לרצפה יש צינורות מים ואם קורה משהו לאחד מהם, המים עולים למעלה ואז מגלים כי הרובה רטובה ומשם מחלחלים מים. במצב כזה יש להזמין חברת ייבוש מבנים שמבצעת שיקום נזקי מים באמצעים, שיטה וציוד מיוחד.

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?