ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

בדיקת לחות מתחת לריצוף

מדוע חשוב לבצע בדיקת לחות מתחת לריצוף?

ישראל היא מדינה עם לחות מאוד גבוהה וזה משפיע על שורה של נושאים מעור הפנים ועד ריצוף הבית שלנו. אתם חייבים להבין כי לחות יכולה לפגוע קשות במגוון נושאים וכן גם בריצוף של הבית. הלחות פוגעת במרצפות ולכן מה שאתם צריכים לעשות זה בדיקת לחות מתחת לריצוף. עליכם להבין כי בדיקה כזאת לא לוקחת הרבה זמן, לא עולה הרבה כסף ונותנת תוצאות ברמה מאוד גבוהה ולכן בדיקה כזאת מאוד מומלצת.

חשוב להבין כי הבדיקה לא פוגעת במרצפות ולא מפריעה לשגרת החיים שלכם וכמעט לא מורגשת אך יש לה השפעה אדירה על הבית שלכם. ההמלצה היא כל כמה שנים לבצע את הבדיקה הזאת ואז להחליט האם לטפל בלחות או לא. לא נגזים אם נאמר כי הבדיקה היא קריטית ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.בדיקת לחות מתחת לריצוף

מדוע כדאי לעשות בדיקת לחות מתחת לריצוף עם חברה גדולה?

יש משמעות אדירה לשאלה איזו חברה מבצעת בדיקת לחות מתחת לריצוף ועליכם לעשות כל מאמץ בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר לבדיקת הלחות בכדי להבטיח בדיקה מקצועית וטובה.

ההמלצה שלנו אליכם היא לפנות אל חברה גדולה שתבצע את הבדיקה. היכולות של חברה גדולה הן הרבה יותר גדולות והציוד שלה הרבה יותר מתקדם מאשר של חברה קטנה. אם אתם רוצים בדיקה יותר מקצועית במחיר יותר שפוי פנו אל חברה גדולה ולא אל חברה קטנה. אפשר לברר את גודל החברה במגוון אמצעים כמו האינטרנט ואתר הבית של החברה או אפילו בטלפון שנרים אל מנהלי החברה והעובדים שלה.

האם כדאי לבצע בדיקת לחות גם מתחת לפרקט?

עד עתה דיברנו על בדיקת לחות מתחת לריצוף אך אנו חייבים לציין כי כדאי לבצע גם בדיקת לחות מתחת לפרקט וזאת מכיוון שהלחות הורסת לחלוטין את הפרקט ויכולה לגרום לו לנזקים אדירים אשר יחייבו אותנו להחליף לגמרי את הפרקט. פנו אל דריי וואן בשביל בדיקת לחות מתחת לריצוף או לפרקט וכך תוכלו לישון בשקט בלילה בידיעה שהריצוף שלכם בטוח וללא סכנת לחות.

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?