ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

ייבוש חצץ

למניעת נזקים – ייבוש חצץ מתקדם ויסודי
רטיבות במקומות שאין ליד אדם גישה אליהם היא הרסנית. היא עלולה לגרום לנזקים, לעובש ולהתפתחות של פטריות, ירוקת וכתמים. כיצד מייבשים את החצץ?

מים הם חיים לעולם. אמנם בלעדיהם אין לאף יצור חיים. אך במקום בו הם אינם רצויים – הם עלולים לגרום לנזקים משמעותיים בהחלט. כאשר ארעה נזילה מצינור, פיצוץ או הצפה של מי גשמים, וכתוצאה מכך חלה נזילה של מים מתחת לרצפות. חובה למצוא את הדרך לבצע ייבוש יסודי מקצועי. וזאת כדי למנוע כתמים, ריחות רעים ונזקים חמורים נוספים. אך מה עושים אם אין אפשרות לגשת אל המקום הרטוב? כיצד מייבשים את החצץ?

טכנולוגיות עבור ייבוש חצץ

אז גם אם טופלה התקלה והנזילה באה אל פתרונה, עדיין לא הגיע הסיפור שלכם אל הסוף הטוב שלו. כיוון שמסתבר שהמים התפשטו מתחת לרצפות או בעובי הקירות, וגרמו לרטיבות של ממש. המים שחדרו והרטיבו את השכבות הפנימיות של הקיר או הרצפה לא יוצאים מעצמם. הם גם לא יתייבשו – כי אין להם כל דרך לעשות זאת. להיפך, מים כאלו עלולים לגרום לנזקים משמעותיים למבנה כולו. פטריות שמתפתחות, עובש וריח רע מאפיינים מבנים רטובים. על מנת למנוע נזקים והתפשטות של הרטיבות על פני שטח נרחב יותר, יש לבצע ייבוש מקצועי על ידי מי שמתמחה בתחום. כך תוסר הרטיבות והמבנה לא ייקלע למערבולת של נזקים בגין הרטיבות.

בתחום של ייבוש חצץ קיימות כיום שיטות מתקדמות ומשוכללות ביותר. הללו נועדו לייבש את החצץ ואת כל המצע שמתחת לרצפות. טכנולוגיות ייחודיות אלו מאפשרות ייבוש מלא של החצץ – בלי לשבור את המרצפות ולהרוס את רצפת המבנה. באמצעות מערכות ייחודיות שנועדו לייבש, ובעזרת משאבות עוצמתיות שתשאבנה את המים, ייבשו בעלי המלאכה את המקום וימנעו בכך נזקים.

את הייבוש מבצעים בעזרת כלים מתקדמים – תנורי אינפרא אדום, מפזרי חום, מפוחים ויבשני עיבוי. בעזרת כלים אלו מבצעים את תהליך הייבוש במטרה להשיג ייבוש מוחלט של החצץ. לצורך ביצוע המלאכה צריך בעל המלאכה להיות מיומן ומקצועי. אין מדובר בפעולה פשוטה כי אם בתהליך שדורש ידע רב ומיומנות. רק כך אפשר להשתלט על מפגע הרטיבות, ולמנוע את הנזקים שעלולים להתרחש בגין המים.

רטיבות? מים בחצץ? חשוב לפנות אל חברה מקצועית שמבצעת עבודות ייבוש בצורה מקצועית ויסודית. דרי וואן הינה חברה בעלת ניסיון רב מתמחה מתן פתרונות וכלים מתקדמים. אנו נגיע למקום ונבצע את העבודה בצורה מקצועית ויסודית. 

זקוקים לייבוש חצץ? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?