ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

ייבוש סומסום

ייבוש סומסום מקצועי ויעיל – הרטיבות שמסתתרת מתחת לפני הקרקע טומנת בחובה נזקים חמורים. זה פוגע באיכות החיים שלכם ועלול גם לגרום למחלות. אז מה עושים?

התמודדות עם נזילות והצפות של מים היא אחת ההתמודדויות הקשות והמאתגרות. העניין הוא שגם אחר ביצוע התיקון, גם עם תום הטיפול המקצועי בצנרת או בפתחי הניקוז – עדיין לא הושלמה המלאכה. כיוון שמים שחדרו לתוך המבנה מחייבים ייבוש מוחלט. שאם לא כן עלולים הנזקים להתרחש ולפגוע במבנה כולו. אם יש לכם סיבה לחשוש שיש רטיבות מתחת לרצפות הבית, חשוב כי תטפלו בעניין בהקדם. כך תמנעו את החמרת המצב ותעצרו את כדור השלג באיבו.

ייבוש סומסום- על רטיבות ועל הייבוש

כאשר יש רטיבות על המצע שמתחת למרצפות, או במקרים שחדרו מים לעובי הקירות עלולים להתפתח נזקים שונים. כולנו מודעים לכך שמים שלא מתייבשים יוצרים עובש. עובש במבנה זו מכה של ממש. בשלבים הראשונים זה אולי לא ממש מורגש, אך בהמשך הריח ממלא את חלל המבנה. מלבד לחוסר הנעימות שבעניין העובש עלול לגרום גם למחלות נשימה שונות. הרטיבות בקירות תגרום לטיח להתלחלח ולהתנפח. פטריות יתפתחו במקום. כתמים מכוערים 'יעטרו' את הקירות, והמבנה הופך להיות מקום לא נעים לשהייה ומזיק לבריאות. חשוב לציין שהנזק לא נעצר ליד דלת הבית שלכם. הרטיבות מתפשטת ומזיקה גם לדירות של השכנים שלכם…כדי למנוע זאת חובה לטפל בבעיה מיד לאחר שהיא נוצרה. כך תוכלו למנוע שרשרת של נזקים חמורים יותר.

אמנם מדבר באתגר אמתי. כיוון שהרטיבות שנמצאת מתחת לרצפה או בעומק הקירות אינה קרובה ליד אדם. קשה לגשת למקום ומורכב מאוד לבצע את הייבוש הנצרך. אך יש בהחלט פתרונות מתאימים לתופעה המדוברת. עבור בעיה זו הגו המומחים פתרונות מתקדמים שונים. התחום כולל ידע מקצועי רב. מלבד זאת מצוידים בעלי המלאכה שעוסקים בתחום ייבוש סומסום בכלים מתקדמים. בעזרת כלים אלו מבצעים את המשימה. משאבות, מפזרי חום ותנורים יבצעו את הייבוש ויאפשרו לאנשי המקצוע לטפל במבנה. כל בעל מלאכה יחתור להשגת ייבוש מלא ככל האפשר, בנזק מינימלי למבנה. מה שאומר שימנעו ככל האפשר מהריסת מרצפות או חציבה בקירות. קיימות טכנולוגיות שונות שנועדו לאפשר את הייבוש המוחלט בנזקים מינימליים.

ניתן לבצע ייבוש סומסום באמצעות כלים מתקדמים וידע רב בתחום. בעלי מקצוע מיומנים יוכלו לייבש את האזור ולספק לכם שירות מעולה. המטרה היא ייבוש מוחלט ויעיל תוך נזק מינימלי למרצפות ולקירות.

זקוקים לייבוש סומסום? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?