ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

עובש בבית

כיצד מתמודדים עם התופעת עובש בבית? אנשים רבים מתמודדים עם כתמי העובש בבית, ממה נגרם העובש? מה עושים כדי למגר אותו? והאם חייבים להזמין לשם כך איש מקצוע?

עובש הוא תופעה שנגרמת כאשר יש רטיבות שלא מתאווררת, ולכן גם לא מתייבשת. זה יכול להתרחש במטבח בו נעשה שימוש רב במים. זה יכול להיות במקלחת ובאמבטיה שמטבע השימוש בהם יש בהם מים בקביעות. זה עלול להתרחש אף בשל חדירת מים בתקרה או פיצוצי צנרת בקירות – זה יכול להתרחש בכל מקום בבית. אם גם אתם נתקלתם בתופעה מומלץ לכם לדאוג לטפל בזה בהקדם האפשרי. כיוון שהנזק לא יעבור מאליו להיפך, מיום ליום הוא רק מחמיר. טיפול מהיר ימנע התפתחויות נוספות והחמרה של המצב.     

עובש בבית – מה עושים?

אם גם אתם מתמודדים עם בעיה של עובש בבית, מסתבר שאתם מחפשים דרכים לתקן את המצב. ראשית עליכם לדעת שאם מדובר בתופעה קלה בשלבים התחלתיים, יתכן ותצליחו לטפל בבעיה בכוחות עצמכם. את זה תעשו בהדרכה של אנשי מקצוע שיוכלו להכיר לכם חומרים שונים שנועדו לטפל בעיה. אך עליכם לוודא כי אין חדירה קבועה של מים. כיוון שאם יש נזילה או פיצוץ בקיר – חובה ראשית כל לפתור את התקלה. כל עוד מים זורמים במקום אין לכם סיכוי להתגבר על העובש.

במקרים חמורים יותר בהם כבר מתפשטים כתמים על הקירות, וריח חריף ממלא את החלל – אין מנוס – אי אפשר לשהות בבית. רק אנשי מקצוע מומחים בתחום הייבוש יוכלו להתגבר על העובש ולפתור את הבעיה. עליכם לפנות אל חברה כזו שיש לה את האמצעים להתגבר על הבעיה ולמגר את העובש. אם אתם מתלבטים עליכם לדעת שלא מדובר על בעיה חיצונית בלבד, כי אם על בעיה שורשית חמורה. העובש מזיק למבנה ומחולל נזקים חמורים בכל השטח שלו. הנזק מתחיל בנקודה מסוימת ואתם לא יודעים לאן הוא עלול להגיע, כיוון שהרטיבות מתפשטת ומתרחבת. לכן אין לכם ברירה כי אם לפנות אל בעל מלאכה מקצועי ומיומן. כזה שיוכל להתגבר על המצב ולמנוע החמרה של נזקים. בעלי מקצועי יבצעו איתור של נזילות ויעמלו למצוא את המקום בו יש מים ורטיבות. באמצעות כלים מתקדמים יאתרו את המים ובעזרת הציוד החדשני יבצעו את הייבוש בצורה יסודית – כך שהמבנה כולו יהיה יבש ותקין. תנורים ומפזרי חום ירתמו לפעולה עד להשלמת המשימה.

נזקי מים יכולים להוביל לצרות רבות, וביניהן אפשר למנות פגיעה ברכוש ואף הופעת עובש בחלקים שונים בבית. אמנם זה יכול להיות מתסכל, אבל צריך לזכור שהפתרון נמצא מעבר לפינה, וכל שצריך לעשות זה לפנות אל חברה מנוסה – דריי וואן, אשר תוכל לפתור את המצב הזה בתוך זמן קצר.

אל תהססו לפנות אלינו בהקדם בכדי להבטיח שנוכל למצוא פתרון לטיפול בעובש בבית שלכם. אנו נדאג לבקר בביתכם ולערוך בדיקה מקיפה בכל הנוגע למקור העובש ונציע את הפתרון ההולם ביותר. זמן קצר לאחר שנתחיל לפעול בכדי להיפטר מהעובש בביתכם, תוכלו לחזור ולשהות בבית מבלי שתצטרכו לחשוש מהעניין.

עובש בבית מסירים עם דריי וואן

בכדי להיפטר מהעובש שנמצא בביתכם כבר בזמן הקרוב ותוך כדי שימוש במכשירי ייבוש מתקדמים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנו כבר נדאג להתאים את אופי העבודה בדיוק בהתאם לצרכים האישיים שלכם, כך שתוכלו להיות מרוצים לחלוטין עם ההחלטות שלכם. הגיע הזמן להיפטר מהעובש! לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום.

אין ברירה כי אם לפנות אלינו לדריי וואן חברה מקצועית שמתמחה בתחום שיקום מבנים וטיפול של עובש ברחבי הבית. אנשי המקצוע יוכלו לטפל בבעיה ולפתור אותה ביסודיות.

יש לכם עובש בבית? אנחנו נפתור לכם את הבעיה! השאירו פרטים כאן

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?