ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

פתרונות ייבוש

הכירו את החברה, שמשנה את התפיסה שלנו לגברי רטיבות בבית ובמבנה. חברת DryOne. בחברה, מבינים שלחיות בבית עם רטיבות והצפות, זה לא בריא. לכן, צוות החברה, הביא לארץ את הטכנולוגיות החדישות ביותר לייבוש מבנים.

מה הסוד שלנו לפתרונות ייבוש איכותיים?          

החברה, עובדת באמצעות מכשור מתקדם תוצרת גרמניה. המכשירים כוללים מד לחות, הבודק בצורה יסודית את אחוז הלחות ברחבי הבית. מכשירים אלו, הינם החדישים ביותר, בתחום. בסיום פעולת הייבוש תת רצפתי, אנו נותנים ללקוחות דו"ח מפורט ביותר ואחריות מלאה על עבודת הייבוש והשיקום.

באילו סוגי רטיבות אנו מטפלים?

אנו מומחים ביבוש רטיבות מתחת לרצפה, מבלי שיהיה צורך בהחלפת הריצוף. אנו מומחים בהסרת עובש מהקירות. אנו גם, משקמים בצורה מקצועית נזקים שנגרמו כתוצאה מרטיבות מתמשכת. אנו מומחים בטיפול בבעיית לחות בקירות וברצפה.

כיצד נוצרת רטיבות

בעיות רטיבות, קשורות בבעיות צנרת. לפעמים, אנו נסבול מרטיבות, כתוצאה מרטיבות אצל השכנים. לפעמים, הרטיבות תהיה בגלל מי גשם שחודרים מהגג. ככל שאנו לא מודעים לבעיה בצנרת, כך הרטיבות הפנימית מחמירה הרבה יותר.

איך פותרים את בעיות הרטיבות

ראשית כל, יש לאתר את מקור הנזילה. יש לתקן את הצנרת הרטובה. רק כאשר מפסיקים את מקור הרטיבות, ניתן להתחיל בתהליך ייבוש. בדרך כלל, אנו מוזמנים אל הלקוחות, רק לאחר שצוות האינסטלציה החליף את הצנרת הרקובה. באופן כללי, תהליך העבודה שלנו- הוא שאנו מודדים את אחוז הלחות, ומזהים מוקדי רטיבות, ורק לאחר מכן מתחילים בתהליך הייבוש.

באילו כלים טכנולוגיים מומלץ להשתמש?

לצורך ייבוש הרטיבות הפנימית והחיצונית, מומלץ להשתמש בטכנולוגיה מיוחדת. לשם כך, רכשנו כלי ייבוש מיוחדים ביותר. חלקם, פועלים בצורת שאיבה, וחלקם מזרימים אוויר חם, היוצר ייבוש של הרטיבות.

 

מהי מהירות העבודה שלנו?

אנו שמים דגש על איכות העבודה, ולא על מהירות. במקרים מסוימים, ייקח התהליך מספר שבועות. במהלך השבועות הללו, אנו נגיע מדי שבוע, ונעקוב אחר התקדמות תהליך הייבוש.

עובש בקירות –  אנו מסירים את העובש מהקירות, באמצעות שימוש במפוח אוויר, ובכלי נוסף הקרוי "יבשן אוויר".

רטיבות בקיר – אנו משתמשים באותם כלי עבודה, בהם אנו מסירים את העובש מהקירות. אם עדיין יש נזילת מים מהקיר, נשתמש בכי ייבוש, השואבים לתוכם את המים.

שיקום נזקי מים – יש מספר סוגים של נזקי מים. לעיתים, רק החול ומצע הסומסום מתחת לרצפה יהיו רוטובים, ויעברו תהליך ייחודי של ייבוש. לעיתים, הקירות יקבלו עובש. במקרים אלו, נשתמש במכשור המיוחד שלנו להסרת עובש.

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף – כאשר נוצר פיצוץ בצנרת, המים יחדרו אל מצע החול מתחת לרצפה. כך, שלא מספיק רק לעקור מספר מרצפות מעל הצינורות. יש צורך, לטפל בכל החול מתחת לרצפה, בגלל רטיבות. לשם כך, אנו מחדירים אל החול מכשיר מיוחד, שייבש את כל החול מתחת לרצפות.

ייבוש רצפה לאחר הצפה – כאשר הבית שלכם עבר הצפה, אנו נגיע עם המכשור המיוחד, על מנת ליצור ייבוש מושלם של הרצפות. בדרך זו, נוכל למנוע מהמים לחדור אל מתחת לרצפות. כך, תימנע רטיבות פנימית. 

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?