ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

רטיבות בקיר

רטיבות בקיר מתחילה בצורה שקטה- כמה טיפות מים שמגיעות מהשכן או מצינור שהתפוצץ ובלי ששמנו לב כתם גדול מופיע על הקיר וריח של עובש בחלל החדר.

הרטיבות בקיר מתחילה מטפטוף קל ההופך לכתם בקיר ולאחר מכן מתחיל להיווצר ריח של עובש ועובש בפועל. הרטיבות יכולה להגיע מכמה מקורות, כאשר העיקריים בהם הם:
נזילה סמויה של אחד הצינורות בבית- צינור שאינו מרכזי נסדק והחל מטפטף פנימה בתוך הקיר. הדבר יתגלה בחשבון מים גבוה מהרגיל ללא כל סיבה. הזנחה של נזילה בצינור שרק נסדק עלולה להוביל לפיצוץ הצינור ולרטיבות גדולה יותר בקיר. אם לא זיהיתם את הנזילה דרך חשבון המים החריג, לאחר כמה זמן יצטברו מים בקיר שיצרו כתם על הקיר. אם גבולות הכתם אינם ברורים ניתן לדפוק על הקיר- החלק עם הרטיבות ישמיע צליל עמום יותר.
הזנחה של הכתם בקיר עלולה להוביל ליצירת עובש, הריח של העובש והצבע הירוק צריכים להדליק כבר נורות אזהרה המחייבת טיפול ברטיבות.

נזילה עקב פיצוץ אצל השכנים- לרוב נזילה זו תופיע בתקרה ותראה על פיצוץ מרכזי אצל השכן. משום שאחריות התיקון על השכן- יתכן ותתקלו בסחבת ובחוסר היענות מצד השכן לתקן שכן אתם אלו הסובלים מהתסמינים ולא הוא.
גשם הנכנס דרך הגג או דרך הקירות- כאשר האיטום לבית לא בוצע בצורה טובה, הגשם יחלחל אל תוך הבית. לא דרך החלונות כמו שנהוג לחשוב אלא דרך הקירות, משמע שגם כאן הקיר עצמו נפגע מהרטיבות.

רטיבות בקיר היא נזק לקיר וסכנת התחשמלות

סימני הרטיבות והעובש אלו סימנים חיצוניים, אך מלבד הריח והמראה הלא נעים, חשוב להבין כי משמעות של מים בקיר היא סכנה. קיר רטוב עלול להתפורר מהר יותר, המים מחלישים את חוזק הקיר, לכן כששוברים קיר עם נזילה כולו מפורר וקל מאוד לשבור אותו. מלבד הפגיעה בעמידות הקיר ישנה סכנה נוספת והיא סכנת התחשמלות. אם חס וחלילה החיווט בקיר של חוטי החשמל לא מספיק מוגן, במגע עם מים הידועים כחומר מוליך עלול להיווצר פיצוץ מסוכן.
רטיבות בקיר היא לא משהו שניתן להתעלם ממנו ולקוות שבקיץ הרטיבות תעלם. עם השמש הרטיבות הנובעת מחלחול הגשם תפחת והקיר יתחיל בתהליך הייבוש, אך השמש לא תייבש קיר כל עוד הצינור בתוכו עדיין מטפטף. בנוסף, ייבוש קיר הוא פעולה שלוקחת זמן רב .
אז מה ניתן לעשות? ביצוע תיקון קירות עם חברת דריי וואן!

ראשית לעקוב אחר חשבון המים ואחר סימנים של עובש בקירות, שני אלו יצביעו על נזילה ובעיית מים.
במקרה של ספק יש להזמין איש מקצוע שבעזרת מכשיר מיוחד מודד את הרטיבות בקירות ומאפשר לכם לטפל בבעיה לפני שהיא העלתה עובש.
חברת DRYONE היא מומחית ארצית בייבוש מבנים. יחד עם שימוש בכלים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ועם ניסיון של שנים, תוכלו לישון בטוחים שהקירות שלכם נשארו יבשים.

יש לכם רטיבות בקירות הבית? אנחנו נפתור לכם את הבעיה! השאירו פרטים

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?