ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

שיקום מבנים

אם אתם מתגוררים בדירה ישנה, אם אתם מתעניינים על רכישה של דירה בבניין ישן ועתיק יומין, אתם מלבטים באשר לשיקום של המבנה. מי מבצע זאת וכיצד?

מבנה צובר במהלך שנות קיומו נזקים. אין להשוות בניין שהוקם בעשור האחרון לבניין שכבר עומד על תילו כמה עשרות שנים. ראשית יש להתייחס לכך שתקנות הבניה כיום לא היו נהוגות בעבר, וגם לכך יש השפעה על איכות המבנים ועל היציבות שלהם. אך מלבד זאת יש לדעת כי עמודים שהיו יציבים בעבר, עברו משהו במהלך השנים שהם עומדים מאז שהם הוקמו. המבנה ספג נזקים שונים ונחשף לנזקים שונים. ועל מנת להמשיך להשתמש בו בבטחה ובצורה סבירה חשוב לחדש אותו. בניינים שלא עוברים שיקום מבנים יכולים להעמיד את עצמם בסכנה ממשית. חומרים לא קיימים לנצח והם נהרסים עם הזמן.

שיקום מבנים – על ידי מי?

כאשר מדובר על מבנה ישן שמעוניינים לשמר אותו יש למצוא בעל מלאכה מקצוען. קבלן כזה שמתעסק בתחום של שיקום המבנים. מדובר על קבלן מקצועי שמתמחה בתחום המסוים של חידוש וביצוע שיקום של מבנים. כי אין דומה בניה מחודשת לשיקום של מבנה ישן. עבור השיקום נדרש ידע רב ומיומנות עשירה. רק כך ניתן לבצע את העבודה בצורה נכונה. בשלב הראשון יש לחצוב ולפרק את השכבות החיצוניות של המבנה – במטרה לחשוף את השלד. לאחר מכן יטפלו בברזלים ויבצעו טיפולים למניעת חלודה. כמו כן יחזקו את השלד ויוודאו שהוא תקין ויציב ביחס לגודל של המבנה. בדיקות של מהנדס יוודאו כי המבנה תיקני ויציב בפני פגעים שונים.

לאחר שהקבלן יחזק את השלד הוא יוכל להמשיך לבצע שיקום לשכבות החיצוניות של המבנים. בעת ביצוע העבודה יהיה על הקבלן להתנהל בצורה מחושבת מאוד. כי מחד המבנה עובר טיפול מן השורש. אך מאידך המטרה היא לשמור על שלימותו. לשבור את החבית ולשמור עליה שלימה זו משימה שדורשת הרבה יכולות מפותחות וידע בתחום הבניה וההנדסה. לשם כך יש לפנות אל מי שמכיר את תחום חידוש המבנים. קבלן שמבצע פרויקטים כאלו יוכל לספק גם לכם את השירות ולבצע את המשימה בצורה מושלמת ובטיחותית בלי לסכן את שלימות המבנה. התוצאה תדבר בעד עצמה – מבנה מחודש בעל חזות מרשימה ויפה. אך עם ניחוח קסם ונוסטלגי.

אם גם אתם מתעניינים בנוגע לשיקום מבנים, עליכם לאתר את הקבלן שעוסק בתחום הספציפי הזה. הוא יגיע עם הפועלים שלו וינהל את העבודה בצורה יסודית ומקצועית. הידע והניסיון שצבר בתחום יאפשרו לו לבצע את העבודה בצורה נאותה ויעילה.

דריי וואן חברת פתרונות ייבוש מבנים ייבוש תת רצפתי, מתמחה במגוון אפשרויות לייבוש ושיקום מבנים, התקשרו עוד היום להזמנת פגישת ייעוץ!

שיקום מבנים עם שיטה ייחודית לזירוז הייבוש עם ציוד מיוחד, השאירו פרטים כאן

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?