ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

תיקון קירות

רטיבות גורמת לנזקים חמורים למבנים, ואכן במידה ומבנה ספג רטיבות יהיה צורך לאחר הייבוש לבצע תיקונים שונים כמו תיקון קירות.
כאשר קירות הבית נחשפו למים הם מפתחים תופעות ונזקים שונים. כדי להתגבר עליהם יהיה צורך לבצע עבודה מקצועית שכוללת מספר שלבים. כאשר המטרה של התיקון היא לייבש את הקירות ולנטרל את הנזקים שהתרחשו כתוצאה מהמים. התיקון נועד להסיר סימנים של עובש וירוקת, פטריות ורטיבות ולהחזיר את המבנה למצב תקין ויבש.

תיקון קירות הנכון לביצוע

 • נתקלתם בקירות רטובים בבית או בעסק? השלב הראשון הנדרש הוא איתור מקור הרטיבות. כיוון שכל עוד קיימת רטיבות ומים נוספים מתפשטים הנזק הולך ומתרחב ואין אפשרות לבצע כל תיקון שהוא. אם מדובר לדוגמה ברטיבות שנוצרה כתוצאה מצנרת תקולה יהיה צורך לבצע תיקוני צנרת ורק לאחר מכן לטפל בנזקים. כמו כן אם הרטיבות נוצרה בגין חדירת נוזלים כמו מי גשמים יהיה צורך לבצע איטום איכותי כדי למנוע חדירה חוזרת של מי גשמים לתוך המבנה. לפני שמתחילים לבצע תיקונים חובה לנטרל את מקור הרטיבות, כמו כן הכרחי לייבש את כל הרטיבות והמתין עד לייבוש מלא של הרטיבות שנספגה בקירות.
   
 • לאחר ייבוש מלא ניתן להתחיל בתיקון. בשלב הראשון יש להסיר חלקים רופפים של צבע וטיח שנפרדו מהקיר בגין הרטיבות. את ההסרה הזו מבצעים באמצעות שפכטל או כל כלי מתאים אחר שמסייע בהסרה יעילה ונוחה.
   
 • לאחר הסרת חלקים רופפים ניתן להמשיך הלאה ולהגיע לשלב בו מסירים כתמים של עובש ופטריות שנוצרו על הקירות כתוצאה מהרטיבות. את הכתמים הללו מסירים באמצעות ליטוש בנייר זכוכית או גרוד מכני.
   
 • כעת יש לנקות ולחטא את כל הקיר באמצעות חומר מתאים כמו פונגיצ'ק או מים מהולים באקונומיקה. ניקיון זה חשוב לבצע בכל האזורים בהם הייתה נוכחות של כתמים. גם אם לאחר הניקיון הוסרו הכתמים חשוב להמשיך שלב זה וזאת כדי למנוע הופעה של כתמים אלו. כמו כן מומלץ ליישם שלב זה על קירות סמוכים הגם שהם לא נרטבו. את החיטוי הזה יש לבצע באמצעות מברשת מתאימה או ספוג. חשוב לשפשף היטב וגרום לחומר להגיע לעומק.
   
 • כעת יש לבצע את התיקונים הנדרשים לקיר. תיקונים אלו מבצעים באמצעות חומרים מתאימים כמו גבס.
   
 • לאחר התיקונים יש להחליק את הקיר באמצעות שפכטל.
   
 • כעת הגיע הזמן למרוח את שכבת היסוד – בונדרול על כל השטח המתוקן והמכוסה באבק מחמת השיופים.
   
 • שלב אחרון – צביעת הקיר בגוון הרצוי. חשוב להקפיד על ביצוע צביעה בשתי שכפות לכיסוי מלא של הקירות.

קירות ניזוקו כתוצאה מרטיבות? חשוב לבצע תיקון קירות איכותי ומקצועי עם חברת דריי וואן שיאפשר לכם לחדש את המראה של היקרות ולהתגבר על התקלה שהתרחשה בלי שיישארו סימנים על הקיר.

תיקון קירות לאחר נזקי מים עם ייבשנים טכנולוגיים! השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?