ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

בדיקת עובש

עובש הוא אורח בלתי קרוי שממש לא תרצו שיופיע בבית שלכם. בוודאי לא תרצו לסכן את הבריאות שלכם או של היקרים לכם, כאשר הפתרון הוא כל כך זמין ובר השגה- בדיקת עובש עם חברת דריי וואן!

בדיקת עובש – למה זה כל כך חשוב

אם המחשבה האינטואיטיבית הראשונה שלכם הייתה "כי זה מכוער", אתם לא טועים. הכתמים שכל כך מזוהים עם עובש לרוב נראים בקירות, ובעיקר בחללים בהם משתמשים בברזים וניתן למצוא צינורות. למשל, במטבח או בחדר האמבטיה.

ישנן סיבות רבות לכך שהעובש פתאום יתגלה לו. אולי חל פיצוץ בצנרת או שישנה נזילה שלא הייתם מודעים לה עד כה. אולי מים מבחוץ, למשל מי גשם, חודרים פנימה. בכל מקרה, התוצאה היא אחת: עובש מכוער ומגעיל שמתפשט לו ברחבי הבית.

אגב, אסור להתמהמה כאשר אנחנו מבחינים בבעיה של עובש: כרגע היא יכולה להיות מינימלית יחסית ולהיראות רק בפינה אחת של הבית או בקיר אחד. מי אמר שבזאת זה נגמר? יש סיכוי טוב מאד הבעיה רק תלך ותתרחב, וברגע בו תחליטו שכבר אין אפשרות לא לטפל, יהיה מאוחר מדיי ותצטרכו לעשות שיפוץ מסיבי שגם יעלה לכם בהתאם.
כאמור, הבעיה של עובש ממש לא נגמרת רק באסתטיקה אלא בבריאות. ישנן מחלות רבות המקושרות לעובש, ובעיקר מחלות נשימה וקשיי נשימה.

במילים אחרות, אם אכפת לנו (ואכן אכפת לנו), אנחנו לא יכולים לטאטא את הבעיה מתחת לשטיח, אנחנו לא יכולים לצבוע את הקיר ולקוות שהעניין ייעלם. בדיקת עובש של דריי וואן היא בגדר חובה.

בדיקה של עובש – יש דברים שעושים רק אצל המומחים

רבים יכולים להגיד שהם מומחים לעובש ולהגיד שיש להם את הציוד המתאים ביותר לביצוע בדיקת עובש וגם לשלב של טיפול בעובש בקירות, אבל אף אחד לא עושה את זה טוב כמונו. אנחנו יכולים לתת את התוצאות הטובות ביותר והאמינות ביותר, ואף לשלוח אותן למכון התקנים במידה ותהיו מעוניינים, כדי שתדעו שעשיתם בדיקת עובש טובה, אמינה ואיכותית.

בזאת זה ממש לא נגמר. אם אכן יש עובש, תרצו להתקדם לעבר השלב הבא, הטיפול. לנו בחברת דריי וואן יש ציוד מיוחד שאין לאחרים, אשר ייבאנו במיוחד מגרמניה וארה"ב.. הציוד המשוכלל יודע כיצד לפתור את הבעיה המציקה והמסוכנת, כדי להשיג לכם תוצאות לא פחות ממעולות.

דריי וואן- טיפול ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים, התקשרו עוד היום ונציע לכם הצעת מחיר הגונה לטיפול בבעיה/

מעבר לזה – הצוות המסור שלנו מכיר את העולם הזה לעומק ויודע כיצד לטפל בכל הנושא של עובש ברגישות ובנחישות, כדי להפוך את הבית שלכם למקום הכי נקי ובטיחותי שיש. מוזמנים לנסות ולגלות את כל זה בעצמכם.

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?