ייבוש תת רצפתי

לייעוץ עם מומחה חייג

052-6222449

עובש בקירות

תופעה מטרידה – לנו הפתרון לעובש בקירות! רטיבות שאינה מתייבשת מאליה יוצרת נזקים רבים למבנה ככלל ולקירות הבית שלכם בפרט. כתוצאה מכך יופיע עובש על הקיר. כיצד מתגברים על כך? מה עושים על מנת לייבש את הרטיבות?

רטיבות במקום שאמור להיות יבש זה נזק של ממש. וככל שהרטיבות מעמיקה ומתפשטת, כך הנזק גדול יותר. ידוע כי מי ששוהה זמן ממושך במקום עם עובש, עלול לפתח מחלות שונות וקשיי נשימה. אכן, אם גיליתם עובש בקירות, בבית או בכל מבנה אחר מומלץ לטפל בתופעה בהקדם האפשרי. כך תעצרו את הנזק בשלב מוקדם ככל האפשר ותמנעו החמרה של המצב. כיצד מתגברים על התופעה? מה עושים על מנת לפתור אותה בצורה יעילה ונכונה? קראו על כך להלן.

עובש – מה עושים? כתמי עובש מכוערים מכסים את הקירות שלכם. זה עלול להיות בכל מקום בבית – במטבח בו יש שימוש נרחב במים, בחדר האמבטיה וגם בכל מקום אחר בבית. פעמים זו תוצאה של פיצוץ בצנרת ויש מקרים בהם מי גשמים חדרו למבנה והספיגו אותו במים. במקרים כאלו אין מנוס כי אם לפנות אל איש מקצוע על מנת לטפל בבעיה בצורה מקצועית. המטרה היא לייבש את המקום ולאוורר אותו היטב. כך מנטרלים את העובש ומטפלים במבנה בצורה יסודית שתמנע רטיבות במקום.

לא כל אחד יכול להתמודד עם עובש

בתחילת הדרך יכול להיות כי תחשבו שאתם בעצמכם יכולים להתמודד עם העובש מאחורי הקירות. אך בפועל על מנת שהפתרון יחזיק מעמד לאורך זמן, יהיה עליכם לבחור מומחים בתחום. טיפול בעובש בקירות מצריך ידע רב, כזה שמגיע בעיקר בזכות התמודדות עם מקרים שונים. לכן אנו מציעים לכם בחום שלא לנסות לפתור את המצב בעצמכם. לא רק שלא תצליחו להעלים את העובש, המצב עלול להפוך להיות חמור יותר. ברגע שאיש מקצוע מטעמנו יגיע אליכם לבית או לעסק, תוכלו לדעת כי אתם בידיים הנכונות. פתאום העובש ייעלם, אך הכי חשוב זה שהוא גם לא יחזור בעתיד הקרוב או הרחוק. זה בידיים שלכם לעשות בחירה נכונה שמביאה איתה תועלת לאורך זמן רב. מראש תבחרו אחר איש מקצוע שמראה לכם קבלות על היותו איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו.

הפתרון לעובש בקירות

כאשר מדובר במקום בו יש גישה נוחה למכשור ולציוד –  אין כל קושי. אך כאשר התרחשה הצפה וכל חומרי המילוי שמתחת לרצפות הבית התמלאו ברטיבות, מה עושים אז? במקרים כאלו אין מנוס כי אם לפנות אל איש מקצוע מתחום הטיפול ברטיבות ובעובש על הקיר על מנת להזמין שירות אותו איש מקצוע יודע לטפל בהכל – קירות, פנלים, תקרות ועוד. במהלך השירות יבחנו בעלי המקצוע את המבנה ויאתרו את המקומות הלחים והרטובים. אבחון זה נעשה בעזרת מכשור מתקדם וחדשני וללא כל הרס או שבירה.

לאחר האבחון ניתן לקדם הלאה את התהליך ולמצוא את הדרך הטובה ביותר עבור ייבוש הרטיבות. קימות כיום שיטות מתקדמות מאוד, הללו נועדו לספק מענה עבור מקרים בהם יש רטיבות באזורים שאין גישה אליהם. בין אם זו רטיבות בעובי הקירות ובין אם זה מתחת לרצפות הבית. משאבות ייעודיות ומפוחים מתאימים ישמשו את בעלי המקצוע לשם השגת המטרה. המים יישאבו והרטיבות תתייבש. כך ייעצר הנזק בשלב זה ולא יתפתח עוד הלאה.

כמה עולה טיפול בעובש בקירות?

העלות היא אחד מהפרמטרים הכי חשובים שיעסיקו אתכם. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו במצב שבו הוא נדרש לשלם ביוקר. אז כמה תצטרכו לשלם על טיפול בעובש מאחורי הקיר? האמת היא שהמחיר הוא לא אחיד. לרוב המחירים מסתכמים בכמה מאות שקלים. אך כמובן שהמחיר הסופי נקבע בהתאם למצב של הקיר ולאזורים שבהם נמצא העובש. אך תמיד תיקחו בחשבון כי הטיפול בעובש ימנע מכם להתמודד עם כל מיני בעיות נוספות בעתיד. כך ששווה לכם לשלם על הטיפול בעובש ולדעת כי המצב כולו נמצא בשליטה. יש כאלה שמתמהמהים עם הטיפול בעובש, ונאלצים לשלם על כך ביוקר. רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? פנו למומחים שלנו, כך שתוכלו לקבל מחיר נוח וטיפול מקצועי.

איך ניתן למנוע מהעובש לחזור בעתיד?

  • ראשית אם כבר יוצא לכם להתמודד עם עובש בקירות, הטיפול חייב להיות מקצועי. טיפול בעובש בקירות שלא מתבצע על ידי איש מקצוע מיומן מזמן את הפעם הבאה. אתם תמצאו את עצמכם נכנסים אל תוך בור שאין לו תחתית. בדיוק מהסיבה הזאת מוטב כי תזמינו את אנשי המקצוע שלנו כדי שתדעו שאין לכם ממה לחשוש. הטיפול שתקבלו יהיה טיפול מקצועי, כזה שימנע את הפעם הבאה.
  • כיום המודעות לנושא של עובש בקירות נמצאת בשיאה בהשוואה לשנים עברו. לפיכך תוכלו למצוא כל מיני פתרונות שנמצאים בהישג יד. אם אתם רוצים למנוע מהעובש לחזור, תוכלו לצבוע את הקירות בצבעים דוחי עובש. קיימים כל מיני צבעים מיוחדים לקיר שאמורים למנוע את הפעם הבאה שיופיע עובש. כמובן שהם לא מספקים פתרון הרמטי, אך הוא בהחלט פתרון טוב. כזה שאולי ימנע מכם את הפעם הבאה שתמצאו את עצמכם בדיוק באותו המצב שבו אתם נמצאים כרגע.
  • אסור להתעלם מעובש שמתגלה בקיר. טיפול בעובש בקירות חייב להתבצע במהירות על מנת שתמנעו את הפעם הבאה. חיכיתם קצת יותר מידיי עם הטיפול בעובש? אתם תזמנו את הפעם הבאה שבה הוא יופיע בעצמכם. לכן תפעלו במהירות על מנת למנוע את הפעם הבאה, כך תוכלו להרוויח לא מעט שקט בהמשך הדרך. מה שהטריד אתכם עד כה לא בהכרח יטריד אתכם גם בעתיד.

דריי וואן – טיפול בעובש בקירות

גם אתם מתמודדים עם תופעה של עובש בקירות? הכירו את חברת דרי וואן. החברה מספר אחת בכל מה שקשור לטיפול ברטיבות ועובש. אנחנו בדרי וואן מצוידים בכל הכלים הנדרשים על מנת לטפל בתופעה. יש לנו מכשור מתקדם ומפוחים יעילים ביותר שנועדו לייבש קירות או חללים אחרים במינימום נזק.

אל תתנו לעובש לפגוע בבריאות שלכם. ברגע הראשון שבו אתם מבחינים בהופעה של עובש בקירות בשל נזקי מים, הפתרון לעובש בקירות היעיל ביותר יהיה לפנות אל הצוות המיומן של דריי וואן, שיוכל לערוך בדיקת עובש ולעשות שימוש במכשור מתקדם על מנת להחזיר את הקירות בביתכם למצב תקין, כך שהם יהיה ללא עובש.
אם אתם מתלבטים מה לעשות בכדי להתמודד עם העובש על הקיר, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בוחרים לפנות אך ורק אל הצוות של דריי וואן, שכן אצלנו יש את כל הניסיון הדרוש על מנת לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעניין.

לכל שאלה, בירור או הזמנת שירות לטיפול בעובש, אתם יכולים לפנות אלינו. אנו כבר נבחן היטב את מצב הקירות ונעשה כל מה שצריך על מנת שאתם תוכלו לשהות בביתכם בצורה בטוחה וללא שום עובש. אנו בטוחים שלאחר שנסיר את העובש תוכלו לשהות בביתכם בנעימות ומבלי לחשוש יותר לבריאות שלכם.

צרו עמנו קשר ואנחנו נספר לכם על היכולות המקצועיות שלנו. כי עבור העובש בקירות –  אנחנו הכתובת שלכם!

יש לכם עובש בקירות? לנו יש את הפתרון! השאירו פרטים כאן

תפריט נגישות

Open chat
1
Scan the code
שלום,
איך אוכל לעזור לך ?